Blog

Resmi Penapay Sitesi.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken’ın mektubu basına sızdı! Türkiye detayı

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’in Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani’ye hitaben kaleme aldığı mektup ortaya çıktı. Mektuptaki Türkiye detayı dikkat çekti..


Mart 15, 2021 0

Danimarka’da Covid-19’un 31 farklı türüne rastlandı

Danimarka Sağlık Bakanı Magnus Heunicke, ülkede yeni tip koronavirüsün (Covid-19) 31 farklı türüne rastlandığını açıkladı.


Mart 15, 2021 0

Jack Dorsey ilk tweet’ini alan kişi Türk çıktı! 2,5 milyon dolar ödedi

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey, ilk tweet’ini açık artırmayla satışa çıkardı. Şimdiye kadar verilen en yüksek fiyat olan 2,5 milyon doları teklif edenin bir Türk olduğu ortaya çıktı.


Mart 15, 2021 0

ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin: İstediğimiz yer ve zamanda saldıracağız

ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, Irak’taki ABD üssüne düzenlenen operasyonlardan dolayı İran’ı suçlarken, yanıt olarak ABD’nin ‘istediği yer ve zamanda’ saldırı düzenleyeceğini belirtti.


Mart 15, 2021 0

Türkiye korkusu bitmiyor! ABD’den Yunanistan’a yeni silah hibesi

Amerika Birleşik Devletleri, (ABD) Yunanistan’da Türkiye sınırına 20 kilometre mesafedeki Dedeağaç’a askeri yığınağını artırmaya devam ediyor. Yunan medyası, Washington yönetiminin Atina ordusunu güçlendirmek için yeni hibe silah yardımında bulunacağını duyurdu.


Mart 15, 2021 0

Pilot havada neye uğradığını şaşırdı! Kedi saldırısına uğradı

SUDAN’dan Katar’a gitmek üzere kalkan uçakta kalkıştan kısa bir süre sonra uçağın pilotuna kedi saldırdı. Yaşanan olay sonrası uçak acil iniş yaptı.


Mart 15, 2021 0

15 yıldır saçlarını kestirmedi gören şaştı kaldı! Saatler harcıyor 4 tarakla…

JAPONYA’da 15 yıldır uzattığı saçlarını kestirmeyen Rin Kambe isimli kadın rekora koşuyor.


Mart 15, 2021 0

İsrail Yerleşim Birimleri Bakanı Tzachi Hanegbi açık açık söyledi

İsrail Yerleşim Birimleri Bakanı Tzachi Hanegbi, işgal altındaki Batı Şeria’nın bazı kısımlarını ilhak edeceklerini söyledi.


Mart 15, 2021 0

‘AB Yüksek Temsilcisi, Ersin Tatar’dan Atatürk portresini ve bayrakları kaldırmasını istedi’

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell’in, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile yapacağı görüşme öncesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs bayrakları ile Atatürk tablosunun kaldırılmasını istediği iddiası gündeme oturdu.


Mart 15, 2021 0

Beşşar Esed ve eşi Covid-19’a yakalandı

Şam rejiminin lideri Beşşar Esed ve eşi Esma Esad’ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Evlerinde karantinaya alınan ikilinin sağlık durumunun iyi olduğu bildiriliyor.


Mart 15, 2021 0